Na obserwacji, czyli zostałeś kikowany.

Styczeń 18, 2016 by in Blog tags: , , , , ,

Zalogowałeś się na rankinguje.pl i mimo stworzenia rankingu oraz uzupełnienia profilu nadal jedna kwestia Cię nurtuje? Jeśli jest nią opcja „Listy kikowanych” to świetnie, bo właśnie o tym dzisiaj piszemy. Nie jesteś pierwszy, który się nad tym zastanawia. Dlatego spieszymy z pomocą. Mamy nadzieję, że ten tekst rozwieje wszelkie niejasności.

Co to znaczy?

 

Domyślamy się, że jeśli nie jesteś specem od slangów, możesz mieć problemy ze zrozumieniem słów „kikowany” czy „kikuj”, które mogłeś już napotkać, zaglądając w zakamarki strony rankinguje.pl. Kikowanie nie ma nic wspólnego z kopaniem, jak by mogło się nasuwać na myśl tym osłuchanym z ponglishem. Jak podaje Słownik Języka Polskiego, „kikować” oznacza bowiem „bacznie obserwować”.

 

 

Kikuj go!
Rozwiązanie to z pewnością znasz z wielu portali społecznościowych: jeśli spodobają Ci się rankingi jednej lub kilku osób – możesz ich dodać do listy obserwowanych. Dzięki temu będziesz otrzymywać powiadomienia o kolejnych dodanych przez nich rankingach. (Zawsze pojawią się one w prawym górnym rogu w miejscu dzwonka).
Jeśli zadajesz sobie pytanie, jak obserwować aktywność innych osób, wystarczy kliknąć w nick osoby, który znajdziesz tuż pod tytułem rankingu. Podobnie jak on ma niebieski kolor. Po wejściu w profil osoby należy kliknąć w magiczne słowo „Kikuj” na zielonym przycisku, tuż pod adresem strony www i zdjęciem.

 

Proste?

W ten sposób właśnie stałeś się obserwatorem danej osoby. I od tej pory każdy nowy ranking, który ona stworzy, pojawi się w Twojej liście kikowanych. Tam gromadzić się będą wszystkie rankingi osób, które obserwujesz.

 

A teraz odwróćmy sytuację – co się dzieje, gdy ktoś doda Ciebie do kikowanych? Gratulacje, oznacza to, że któryś z użytkowników rankinguje.pl uznał Twoje rankingi za warte uwagi. Za każdym razem, gdy ktoś doda Cię do kikowanych, otrzymasz o tym powiadomienie.

 

*
Jeśli masz jeszcze jakieś wątpliwości co do sposobu działania rankinguje.pl, podziel się nimi w komentarzach. Postaramy się zrobić wszystko, by zapewnić Ci wyższy komfort użytkowania naszej strony.

About the Author:
Entuzjasta nowych technologii, od zawsze związany z branżą IT. Z wykształcenia i zamiłowania informatyk z sercem po stronie e-biznesu. Absolwent nowoczesnego marketingu nieustannie podnosi swój warsztat w kolejnych projektach internetowych. Prywatnie mąż i ojciec, z predylekcją do komiksów z Batmanem, grami tymi na planszy i elektronicznymi oraz gotowaniem.

Leave a Comment!

You must be logged in to post a comment.