5 powodów, dlaczego rankinguje.pl to wybór idealny dla Ciebie.

Styczeń 12, 2016 by in Blog, Promocja i Marketing tags: ,

Content marketing nieustannie znajduje się na liście trendów w strategiach marketingowych. Ważne jest, aby kreowana treść miała wyróżnik i była oryginalna. Takim atrybutem może być ranking. Dzięki rankinguje.pl szybko i łatwo ułożysz dowolny ranking, a następnie dodasz go za pomocą kodu embed na Twoją stronę. Gotowy i banalnie prosty w obsłudze bezpłatny szablon rankingu specjalnie dla Ciebie, aby Twoja treść była jeszcze bardziej atrakcyjna.

 

5 powodów, dlaczego rankinguje.pl to wybór idealny dla Ciebie.

1. Gotowe narzędzie
Sekret rankinguje.pl tkwi w jego prostocie, którą dają gotowe rozwiązania. Wpisujesz swoją listę oraz uzasadnienie każdej pozycji w stworzone już pola, dzięki czemu oszczędzasz swój czas. Obrazki ilustrujące ranking możesz dodawać z dysku jeżeli jednak chcesz zachować spójność ze swoją stroną, możesz je również dodać bezpośrednio z internetu.

 

2. Zautomatyzowana edycja non stop
Tworzysz ranking, który możesz dowolnie edytować w każdej chwili, nawet po jego publikacji. Przecież zawsze możesz zmienić zdanie, nie jesteś krową, prawda? Raz zaktualizowany, aktualizuje się automatycznie wszędzie tam, gdzie został dotychczas udostępniony! Magia!

 

3. Widżet na stronę
Ranking możesz zamieścić na swojej stronie www w formie widżetu. Przeglądasz go zawsze na 2 sposoby: jako listę od góry do dołu lub pokaz slajdów – jak Ci wygodniej. Ale już niebawem tych możliwości pojawi się jeszcze więcej!

 

4. Ekspercka pozycja
Twój ranking widzą inni użytkownicy serwisu, mogą go nie tylko udostępnić w portalach społecznościowych, ale także publikować na swoich stronach – świetnie, kreujesz się na autorytet, stajesz się ekspertem, ktoś Cię cytuje! Co więcej, każdy Twój ranking może być oceniany przez innych użytkowników, otrzymujesz więc feedback.

 

5. To świetna zabawa!
W ramach rozrywki zamiast po raz kolejny grać na smartfonie lub rozwiązywać quizy w social media, stwórz zabawną listę wspólnych wyjazdów, wpadek, imprez i pokaż ją swoim znajomym. Zobacz, jak głosują, czy myślą tak samo jak Ty. Zobaczysz, jak zaskoczą Cię pozytywne reakcje!

About the Author:
Entuzjasta nowych technologii, od zawsze związany z branżą IT. Z wykształcenia i zamiłowania informatyk z sercem po stronie e-biznesu. Absolwent nowoczesnego marketingu nieustannie podnosi swój warsztat w kolejnych projektach internetowych. Prywatnie mąż i ojciec, z predylekcją do komiksów z Batmanem, grami tymi na planszy i elektronicznymi oraz gotowaniem.

Leave a Comment!

You must be logged in to post a comment.