Co oznacza przycisk KIKUJ

Styczeń 18, 2016 by in FAQ

Rozwiązanie to z pewnością znasz z wielu portali społecznościowych, chodzi o obserwowanie innego użytkownika. Jeśli spodobają Ci się rankingi jednej lub kilku osób – możesz ich dodać do listy obserwowanych. Dzięki temu będziesz otrzymywać powiadomienia o kolejnych dodanych przez nich rankingach. (Zawsze pojawią się one w prawym górnym rogu w miejscu dzwonka).

Jeśli chcesz obserwować aktywność innych osób, wystarczy kliknąć w nick osoby, który znajdziesz tuż pod tytułem rankingu. Podobnie jak on ma niebieski kolor. Po wejściu w profil osoby należy kliknąć w magiczne słowo „Kikuj” na zielonym przycisku, tuż pod adresem strony www i zdjęciem.

 

 

Natomiast gdy ktoś doda Ciebie do kikowanych, oznacza to, że któryś z użytkowników rankinguje.pl uznał Twoje rankingi za warte uwagi. Za każdym razem, gdy ktoś doda Cię do kikowanych, otrzymasz o tym powiadomienie.

About the Author:
Entuzjasta nowych technologii, od zawsze związany z branżą IT. Z wykształcenia i zamiłowania informatyk z sercem po stronie e-biznesu. Absolwent nowoczesnego marketingu nieustannie podnosi swój warsztat w kolejnych projektach internetowych. Prywatnie mąż i ojciec, z predylekcją do komiksów z Batmanem, grami tymi na planszy i elektronicznymi oraz gotowaniem.

Leave a Comment!

You must be logged in to post a comment.